Lemar - kontakt

 


DANE TELEADRESOWE


Systemy Wentylacji i Klimatyzacji LEMAR Sp.j. Jan Lemanek, Marek Uniejewski
42-672 Wieszowa, ul. Bytomska 18
(skrzyżowanie tras Gliwice - Tarnowskie Góry oraz Bytom - Pyskowice)
www.lemar24.pl
Godziny pracy: poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

Rok założenia: 1991
NIP: 626-000-11-98
ING BANK ŚLĄSKI S.A. nr 62 1050 1230 1000 0002 0161 5895

 


DZIAŁ HANDLOWY

Damian Żurek tel.: (32) 376 21 95 e-mail: damian@lemar.pl
 
tel.: (32) 376 21 85

Joanna Jasik
tel.: (32) 376 22 06
e-mail: joanna@lemar.p
    fax.: (32) 376 21 96  

 


DZIAŁ INFORMATYKI
   

tel.: (32) 373 74 55

e-mail: marcin@lemar.pl

       

 


DZIAŁ MARKETINGU I HANDLU
 Joanna Jasik       
tel.: (32) 376 22 06

e-mail: joanna@lemar.pl

 


DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY I KADR
Małgorzata Rudnik tel.: (32) 373 74 51 e-mail: m.rudnik@lemar.pl

 


DZIAŁ SERWISU
Mateusz Pęczkowski       

 

 

 


PEŁNOMOCNIK DS. SZJ
 Joanna Jasik       
tel.: (32) 376 22 06

e-mail: joanna@lemar.pl

 


ZARZĄD / DZIAŁ TECHNICZNY
Jan Lemanek

tel.: (32) 376 22 05    

kom.: 502 301 346  

e-mail: jan@lemar.pl

e-mail: lemar@lemar.pl

Marek Uniejewski

tel.: (32) 376 21 86

kom.: 602 676 096

e-mail: marek@lemar.pl
       

    

DOJAZD

 
Wyszukiwarka
fraza