Nowości


NOWOŚCI
 


Centrala wentylacyjna IDEO

Centrale wentylacyjne IDEO z odzyskiem ciepła są przeznaczone do wentylacji mieszkań, domów jednorodzinnych, zabudowy szeregowej, apartamentów, biur, pawilonów handlowych itp.

 

Zapewniają oszczędność energii zużywanej na ogrzewanie pomieszczeń, komfortową wentylację z dokładną filtracją  (zalecane dla osób cierpiących na alergię i chorych na astmę).
Zapobiegają zawilgoceniu okien i ścian w sezonie grzewczym, zapewniają szybką eliminację nadmiaru wilgoci z pomieszczeń sanitarnych.

 

Krzyżowo-przeciwprądowy wymiennik ciepła zapewnia odzysk ciepła do  95 %. Silniki zasilane prądem stałym gwarantują długą żywotność i niskie zużycie energii.

 

Zalecane usytuowanie króćców wywiewnych: kuchnia, łazienka, toaleta, zalecane usytuowanie króćców nawiewnych: salon, sypialniaWentylator osiowy BF-W do montażu w oknie lub ścianie

Przeznaczony do różnych zastosowań domowych i przemysłowych. Typoszereg wentylatorów BF-W może być montowany w oknie lub na ścianie.

 

Wentylatory wywiewne, charakteryzują się prostotą montażu.

 

Istnieje możliwość zastosowania tych urządzeń w kuchniach, pomieszczeniach gospodarczych, restauracjach , sklepach , fabrykach i biurach.

 

Włączenie wentylatora może odbywać się przez włącznik światła lub za pośrednictwem osobnego przełącznika.

 

Wentylatory typu BF-W są standardowo wyposażone w grawitacyjne przepustnice zwrotne.BRAVO System wentylacji wyciągowej jednorurowej

Wentylatory wyciągowe BRAVO VE mogą być montowane bezpośrednio w ścianie lub w  suficie podwieszanym.

 

 1. Wentylatory BRAVO VE posiadają koła wirnikowe z łopatkami zakrzywionymi do przodu, napędzane silnikami z wbudowanym zabezpieczeniem termicznym, wyposażone w łożyska kulkowe.
 2. Wyposażone w kompletny zestaw montażowy, biały panel czołowy ozdobny i filtr klasy G2.
 3. Wersja Bravo-VE „Z" wyposażona jest w układ opóźniający start wentylatora, możliwość nastawy czasowej opóźnionego startu.
 4. Wersja Bravo-VE „Zi" wyposażona w układ timera, który po wyzwoleniu steruje wkładem wentylatora przez 10 minut na najniższym biegu 30m3/h.
 5. Wersja Bravo-VE „FU" jest wyposażona w zabezpieczająca wkładkę filtracyjną.
 6. Wersja Bravo-VE „G" jednostka podstawowa z trzema trybami pracy 30/60/90 m3/h. poszczególne biegi pracy uzyskiwane są po przez przełączenie na listwie elektrycznej.
 7. Wersja Bravo-VE „F" jest wyposażona w czujkę higrostatyczną.


Oczyszczacz powietrza MC70L

Nowy, stylowy oczyszczacz powietrza to urządzenie, które łączy funkcje doskonałego oczyszczania powietrza z łatwą i bezproblemową obsługą przez długie lata.


Nowoczesna obudowa łączy funkcjonalności i najnowsze trendy techno-stylizacji XXI wieku.

 

Urządzenia serii MC70L wyposażone są w filtr o wydłużonym okresem użytkowania do 2 lat, a zestaw podstawowy zawiera 5 dodatkowych wymiennych filtrów, co zapewnia 10 lat użytkowania.

 

NOWY OCZYSZCZACZ POWIETRZA MC70L Gwarantuje:

 1. Usuwanie wirusów i bakterii
 2. Usuwanie przykrych zapachóW
 3. Wyjątkowo cichą pracę
 4. Nocny tryb pracy
 5. Łatwość obsługi
 6. Długotrwałe – Efektywne użytkowanie


Wentylatory łazienkowe EBB DESIGN

Wentylatory promieniowe o atrakcyjnym wyglądzie. Stosowane w pomieszczeniach gdzie wymagane jest wysokie ciśnienie przy zachowaniu jednocześnie niskim poziome hałas.

Wentylatory EBB DESIGN wyposażone są w:

 1. Wirniki z łopatkami skierowanymi do przodu.
 2. Jednofazowe silniki elektryczne 230V, 50Hz z samoczynnym wyłącznikiem termicznym (wersje HM oraz DV - posiadają silniki dwubiegowe).


Wentylatory łazienkowe SILENT ECO

Wentylatory promieniowe z serii ECO przeznaczone są do wentylacji jednorurowej pomieszczeń małej i średniej wielkości w szczególności łazienek, WC, kuchni itp., w budynkach wielokondygnacyjnych. Zapewniają one komfortową wentylację z szybką eliminacją nadmiaru wiwilgoci z kuchni, łazienek, nieprzyjemnych zapachów z WC.

 

Wentylatory typu SILENT ECO wyposażone są w: energooszczędny silnik z wirujacym stojanem, ze stałą chrakterystyką pracy, niskim poborem mocy oraz niskim poziomem ciśnienia akustycznego.  

W/w wentylatory dostępne są w następujacych wersjach:

 1. W wykonaniu jednostopniowym: praca wyzszego stopnia sterowana jest poprzez higrostat HGE i/lub wyłacznik oświetlenia.
 2. W wykonaniu jednostopniowym z fabrycznie zamontowanym opóźnieniem czasowym: praca wyzszego stopnia jest sterowana poprzez higrostat HGE i/lub opóźnienie czasowe
 3. W wykonaniu podstawowym (2 stopniowy): hogrostat HGE łączy niski stopień, natomiast wyłącznik (oświetlenia) albo opóźniene czasowe - stopień wyższy.
 4.  W wykonaniu podstawowym (2 stopniowy): wentylator pracuje cały czas na niższym biegu, bieg wyższy jest załączony przez higrostat HGE lub/i wyłacznik oświetlenia. 
   
   
   
Wyszukiwarka
fraza
Szybki kontakt
kontakt
LEMAR
42 - 672 Wieszowa
ul. Bytomska 18
tel: 32 376-21-95
32 376-22-06
fax: 32 376-21-96
Sklep Internetowy