Wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne - katalog produktów

strony:
12
Znaleziono produktów: 7
wyświetl:
5102550
elementów
Sterowniki ADEA
Sterowniki ADEA
Sterownik ADEA jest nowoczesnym i przyjaznym dla uzytkownika regulatorem pracy kurtyn powietrznych. Sterownik ten dzięki wprowadzonym do pamięci parametrom pracy jest gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu. Dzięki wyposażeniu w zewnetrzny i wewnętrzny czujnik drzwiowy, ADEA dikładnie dostosowuje prędkość wentylatorów i moc grzewczą do zadanych parametrów pracy, przy zmieniających się parametrach otoczenia.
producent: Frico
Sterowniki EOL
Sterowniki EOL
Sterowniki EOL służą do sterowania trójfazowymi wentylatorami dachowymi typu FEN.
producent: Uniwersal
Sterowniki REPT
Sterowniki REPT
Tyrystorowy, cyfrowy regulator do silników jednofazowych regulowanych napięciowo. Używany, na przykład, do regulacji wydatku wentylatorów w systemach, w których występuje ryzyko zwiększonego ciągu i wymagana jest kompensacja dla warunków temperatury zewnętrznej i innych warunków ciśnieniowych. Regulator posiada wbudowane urządzenie zabezpieczające silnik, które odcina napięcie zasilające wentylatora jeżeli wyłącznik termiczny zainstalowany w uzwojeniu silnika wentylatora zostanie uaktywniony.
producent: Systemair
Sterowniki RET
Sterowniki RET
Tyrystorowe sterowniki RET służą do sterowania jednofazowych, przystosowanych do regulacji napięciowej silników wentylatorów. Pomocne są w utrzymaniu zadanej temperatury w pomieszczeniu poprzez zmianę obrotów wentylatora nagrzewnicy. Sterowniki RET posiadają wejście TK służące do podłączenia czujnika TK z silnika. Dla pracy sterowników RET konieczne jest zastosowanie czujników temperatury TFR. Sterowniki RET produkowane są w dwu wielkościach obciążeniowych: 6 lub 10A
producent: Systemair
Sterowniki REX 2000 D21W
Sterowniki REX 2000 D21W
Cyfrowy, programowalny wyłącznik zegarowy z zegarem czasu rzeczywistego. Zegar REX 2000 D1W jest cyfrowym zegarem z tygodniowym terminarzem, który posiada funkcję zmiany czasu letni/zimowy. W terminarzu tygodniowym można zaprogramować do zdarzeń dla kazdego dnia tygodnia. Zdarzenie sklada się z załączenia "on" i wyłączenia "off".
producent: Systemair
wyświetl:
5102550
elementów
Wyszukiwarka
fraza
Szybki kontakt
kontakt
LEMAR
42 - 672 Wieszowa
ul. Bytomska 18
tel: 32 376-21-95
32 376-22-06
fax: 32 376-21-96
Promocje
Sklep Internetowy