Wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne - katalog produktów

strony:
1234567
Znaleziono produktów: 31
wyświetl:
5102550
elementów
Wentylatory promieniowe Q
Wentylatory promieniowe Q

Zastosowanie - Wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Przeznaczone do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych należy dostarczyć powietrze o wysokim ciśnieniu.

Wentylatory promieniowe Q-2
Wentylatory promieniowe Q-2

Zastosowanie - Wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe dwustopniowe o napędzie bezpośrednim. Przeznaczone do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych należy dostarczyć powietrze o wysokim ciśnieniu.

Wentylatory promieniowe QP
Wentylatory promieniowe QP

Zastosowanie - Transport czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych należy dostarczyć niewielką ilość powietrza o wysokim ciśnieniu.

Wentylatory promieniowe RL
Wentylatory promieniowe RL

Zastosowanie - Wentylatory średniociśnieniowe o napędzie bezpośrednim. Stosowane do przetłaczania czystego powietrza. Zapewniają niewielką wydajność przy bardzo wysokich ciśnieniach.

Wentylatory promieniowe SEM
Wentylatory promieniowe SEM

Wentylatory promieniowe z napędem bezpośrednim. Znajdują zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, jak również wykorzystywane są do chłodzenia szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn ect.

wyświetl:
5102550
elementów
Wyszukiwarka
fraza
Szybki kontakt
kontakt
LEMAR
42 - 672 Wieszowa
ul. Bytomska 18
tel: 32 376-21-95
32 376-22-06
fax: 32 376-21-96
Promocje
Sklep Internetowy