Wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne - katalog produktów

strony:
1234567
Znaleziono produktów: 31
wyświetl:
5102550
elementów
Wentylatory promieniowe MBB
Wentylatory promieniowe MBB

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe MBB, o napędzie bezpośrednim, przeznaczone są do transportu nieagresywnych i niewybuchowych gazów o niskim stopniu zapylenia. Znajdują zastosowanie w różnorodnych instalacjach wentylacji przemysłowej, do tłoczenia powietrza w procesach technologicznych, w suszarniach itp. Wentylatory MBB można również zastosować w centralach wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych.

Wentylatory promieniowe MPA
Wentylatory promieniowe MPA

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe MPA o napędzie bezpośrednim są stosowane w systemach odciągania zanieczyszczonego powietrza jako odciągi miejscowe, osuszacze, układy suszenia, transport wiórów, trocin, granulatów, odciągi spalin samochodowych oraz w systemach transportu pneumatycznego do transportu pyłów, wiórów, trocin, granulatów z tworzyw sztucznych, itp.

Wentylatory promieniowe MPB
Wentylatory promieniowe MPB

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe MPB o napędzie bezpośrednim są stosowane w systemach odciągania zanieczyszczonego powietrza jako odciągi miejscowe, osuszacze, odciągi spalin samochodowych itp. oraz w systemach transportu pneumatycznego do transportu wiórów, trocin, granulatów z tworzyw sztucznych, peletów itp.

Wentylatory promieniowe MPB-HT GALV
Wentylatory promieniowe MPB-HT GALV

Zastosowanie - Wentylatory MPB-HT przeznaczone są do transportu powietrza o wysokim stopniu zanieczyszczenia i temperaturze maksymalnej do 250°C. Mogą być stosowane jako wentylatory odciągowe spalin z kotłów, do mieszania powietrza w komorach.

Wentylatory promieniowe MPT
Wentylatory promieniowe MPT

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Mają wiele zastosowań w przemyśle m.in. dostarczania powietrza do układów gazowych, w układach filtracyjnych

wyświetl:
5102550
elementów
Wyszukiwarka
fraza
Szybki kontakt
kontakt
LEMAR
42 - 672 Wieszowa
ul. Bytomska 18
tel: 32 376-21-95
32 376-22-06
fax: 32 376-21-96
Promocje
Sklep Internetowy