Wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne - katalog produktów

strony:
1234567
Znaleziono produktów: 31
wyświetl:
5102550
elementów
Wentylatory promieniowe HPB-F
Wentylatory promieniowe HPB-F

Zastosowanie - Wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe z napędem bezpośrednim. Znajdują zastosowanie w układach tansportu pneumatycznego, służą również do nadmuchu w układach suszenia np. w maszynach graficznych lub przy obróbce tworzyw sztucznych. Można je także wykorzystać w systemach nadmuchu powietrza w układach spalania lub obróbki termicznej.

Wentylatory promieniowe HST
Wentylatory promieniowe HST

Zastosowanie - Wentylatory HST przeznaczone są do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych gdzie konieczne jest dostarczanie niewielkiej ilości powietrza o wysokim ciśnieniu.

Wentylatory promieniowe LFA
Wentylatory promieniowe LFA

Zastosowanie - Seria wentylatorów LFA znajduje zastosowanie w różnorodnych instalacjach wentylacji mechanicznej. Przykładowe zastosowania to wentylacja wywiewna i nawiewna w indywidualnych układach wentylacji i klimatyzacji. W przemyśle często stosowane w układach chłodzących, suszących, odciągach miejscowych, wentylacji warsztatów etc.

Wentylatory promieniowe LFB
Wentylatory promieniowe LFB

Zastosowanie - Niskociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Znajdują zastosowanie w różnorodnych instalacjach wentylacji mechanicznej, przeznaczone do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia.

Wentylatory promieniowe MBA
Wentylatory promieniowe MBA

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Znajduje zastosowanie w układach transportu pneumatycznego, w systemach nadmuchu powietrza w układach spalania, jak również wykorzystywany jest do nadmuchu w układach suszenia,

wyświetl:
5102550
elementów
Wyszukiwarka
fraza
Szybki kontakt
kontakt
LEMAR
42 - 672 Wieszowa
ul. Bytomska 18
tel: 32 376-21-95
32 376-22-06
fax: 32 376-21-96
Promocje
Sklep Internetowy