Wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne - katalog produktów

strony:
12
Znaleziono produktów: 31
wyświetl:
5102550
elementów
Wentylatory promieniowe BB
Wentylatory promieniowe BB

Zastosowanie - wentylatory BB znajdują zastosowanie m.in. w dmuchanych postaciach reklamowych takich jak: dmuchane bramy, balony reklamowe, niewielkie zamki i zjeżdżalnie i inne nośniki reklamy pneumatycznej.

wydajność: - do 2100 [m3/h]
ciśnienie: - do 1100 [Pa]
Wentylatory promieniowe BC
Wentylatory promieniowe BC

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Przeznaczone są do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych należy dostarczyć powietrze o wysokim ciśnieniu.

wydajność: - do 30000 [m3/h]
ciśnienie: - do 12000 [Pa]
Wentylatory promieniowe BL
Wentylatory promieniowe BL

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe typu BL znajdują swoje zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych, wykorzystywane są do nadmuchu powietrza w procesach technologicznych.

wydajność: - do 300 [m3/h]
ciśnienie: - do 20000 [Pa]
Wentylatory promieniowe CBM
Wentylatory promieniowe CBM

Zastosowanie - wentylatory promieniowe, dwustronnie ssące z napędem bezpośrednim znajdują swoje zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, chłodzeniu szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn, jako nawiewn w procesach technologicznych, etc.

wydajność: - do 8500 [m3/h]
Wentylatory promieniowe CBP
Wentylatory promieniowe CBP

Zastosowanie - wentylatory promieniowe CBP, dwustronnie ssące, przeznaczone do napędu pasowego. Znajdują swoje zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, jak również wykorzystywane są do chłodzenia szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn ect.

wydajność: - do 22000 [m3/h]
Wentylatory promieniowe DEM
Wentylatory promieniowe DEM

Zastosowanie - wentylatory promieniowe typu DEM, dwustronnie ssące z napędem bezpośrednim znajdują swoje zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, jak również wykorzystywane są do chłodzenia szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn, etc.

Wentylatory promieniowe FCM
Wentylatory promieniowe FCM

Zastosowanie - wentylatory promieniowe średniociśnieniowe typu FCM o napędzie bezpośrednim stosowane są do przetłaczania czystego powietrza. Zapewniają wysoką wydajność przy ciśnieniach do 1kPa.

Wentylatory promieniowe GX/GB
Wentylatory promieniowe GX/GB

Zastosowanie - wentylatory promieniowe GX znajdują zastosowanie przy transporcie biogazu, natomiast wentylatory promieniowe GB do transportu gazu zimnego.

Wentylatory promieniowe HBB
Wentylatory promieniowe HBB

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim przeznaczone są do transportu czystego powietrza.

Wentylatory promieniowe HP
Wentylatory promieniowe HP

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe przeznaczone do napędu pasowego. Znajdują zastosowanie w układach tansportu pneumatycznego, do nadmuchu w układach suszenia, jak również wykorzystywane są w systemach nadmuchu powietrza w układach spalania itp.

Wentylatory promieniowe HPB-F
Wentylatory promieniowe HPB-F

Zastosowanie - Wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe z napędem bezpośrednim. Znajdują zastosowanie w układach tansportu pneumatycznego, służą również do nadmuchu w układach suszenia np. w maszynach graficznych lub przy obróbce tworzyw sztucznych. Można je także wykorzystać w systemach nadmuchu powietrza w układach spalania lub obróbki termicznej.

Wentylatory promieniowe HST
Wentylatory promieniowe HST

Zastosowanie - Wentylatory HST przeznaczone są do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych gdzie konieczne jest dostarczanie niewielkiej ilości powietrza o wysokim ciśnieniu.

Wentylatory promieniowe LFA
Wentylatory promieniowe LFA

Zastosowanie - Seria wentylatorów LFA znajduje zastosowanie w różnorodnych instalacjach wentylacji mechanicznej. Przykładowe zastosowania to wentylacja wywiewna i nawiewna w indywidualnych układach wentylacji i klimatyzacji. W przemyśle często stosowane w układach chłodzących, suszących, odciągach miejscowych, wentylacji warsztatów etc.

Wentylatory promieniowe LFB
Wentylatory promieniowe LFB

Zastosowanie - Niskociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Znajdują zastosowanie w różnorodnych instalacjach wentylacji mechanicznej, przeznaczone do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia.

Wentylatory promieniowe MBA
Wentylatory promieniowe MBA

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Znajduje zastosowanie w układach transportu pneumatycznego, w systemach nadmuchu powietrza w układach spalania, jak również wykorzystywany jest do nadmuchu w układach suszenia,

Wentylatory promieniowe MBB
Wentylatory promieniowe MBB

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe MBB, o napędzie bezpośrednim, przeznaczone są do transportu nieagresywnych i niewybuchowych gazów o niskim stopniu zapylenia. Znajdują zastosowanie w różnorodnych instalacjach wentylacji przemysłowej, do tłoczenia powietrza w procesach technologicznych, w suszarniach itp. Wentylatory MBB można również zastosować w centralach wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych.

Wentylatory promieniowe MPA
Wentylatory promieniowe MPA

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe MPA o napędzie bezpośrednim są stosowane w systemach odciągania zanieczyszczonego powietrza jako odciągi miejscowe, osuszacze, układy suszenia, transport wiórów, trocin, granulatów, odciągi spalin samochodowych oraz w systemach transportu pneumatycznego do transportu pyłów, wiórów, trocin, granulatów z tworzyw sztucznych, itp.

Wentylatory promieniowe MPB
Wentylatory promieniowe MPB

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe MPB o napędzie bezpośrednim są stosowane w systemach odciągania zanieczyszczonego powietrza jako odciągi miejscowe, osuszacze, odciągi spalin samochodowych itp. oraz w systemach transportu pneumatycznego do transportu wiórów, trocin, granulatów z tworzyw sztucznych, peletów itp.

Wentylatory promieniowe MPB-HT GALV
Wentylatory promieniowe MPB-HT GALV

Zastosowanie - Wentylatory MPB-HT przeznaczone są do transportu powietrza o wysokim stopniu zanieczyszczenia i temperaturze maksymalnej do 250°C. Mogą być stosowane jako wentylatory odciągowe spalin z kotłów, do mieszania powietrza w komorach.

Wentylatory promieniowe MPT
Wentylatory promieniowe MPT

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Mają wiele zastosowań w przemyśle m.in. dostarczania powietrza do układów gazowych, w układach filtracyjnych

Wentylatory promieniowe MRA
Wentylatory promieniowe MRA

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Znajdują zastosowanie w układach odciągów wstępnie przefiltrowanych pyłów technologicznych, w transporcie pneumatycznym, w systemach nadmuchu powietrza w układach spalania itp.

Wentylatory promieniowe MSB
Wentylatory promieniowe MSB

Zastosowanie - Średniociśnieniowe wentylatory promieniowe MSB, o napędzie bezpośrednim, przeznaczone są do przesyłu powietrza zapylonego w różnorodnych, przemysłowych procesach technologicznych.

Wentylatory promieniowe MSB-HT
Wentylatory promieniowe MSB-HT

Zastosowanie - Wentylatory MSB-HT przeznaczone do transportu powietrza o niskim stopniu zanieczyszczenia i temperaturze do 250°C.

Wentylatory promieniowe MSB-VB
Wentylatory promieniowe MSB-VB

Zastosowanie - Wentylatory promieniowe do transportu powetrza zawierającego drobne i suche frakcje stałe jak pył, kurz, suche trociny i suche, drobne wióry.

Wentylatory promieniowe PB
Wentylatory promieniowe PB

Zastosowanie - Wentylatory wysokociśnieniowe z napędem pasowym lub bezpośrednim. Przeznaczone do transportu zanieczyszczonego powietrza o różnej granulacji i koncentracji masowej zaczynając od zanieczyszczeń pyłowych do odpadów zgrubnych w przemyśle drzewnym.

wyświetl:
5102550
elementów
Wyszukiwarka
fraza
Szybki kontakt
kontakt
LEMAR
42 - 672 Wieszowa
ul. Bytomska 18
tel: 32 376-21-95
32 376-22-06
fax: 32 376-21-96
Promocje
Sklep Internetowy