Wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne - katalog produktów

strony:
1234
Znaleziono produktów: 31
wyświetl:
5102550
elementów
Wentylatory promieniowe BB
Wentylatory promieniowe BB

Zastosowanie - wentylatory BB znajdują zastosowanie m.in. w dmuchanych postaciach reklamowych takich jak: dmuchane bramy, balony reklamowe, niewielkie zamki i zjeżdżalnie i inne nośniki reklamy pneumatycznej.

wydajność: - do 2100 [m3/h]
ciśnienie: - do 1100 [Pa]
Wentylatory promieniowe BC
Wentylatory promieniowe BC

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim. Przeznaczone są do transportu czystego powietrza, mają wiele zastosowań w przemyśle, gdzie w procesach technologicznych należy dostarczyć powietrze o wysokim ciśnieniu.

wydajność: - do 30000 [m3/h]
ciśnienie: - do 12000 [Pa]
Wentylatory promieniowe BL
Wentylatory promieniowe BL

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe typu BL znajdują swoje zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych, wykorzystywane są do nadmuchu powietrza w procesach technologicznych.

wydajność: - do 300 [m3/h]
ciśnienie: - do 20000 [Pa]
Wentylatory promieniowe CBM
Wentylatory promieniowe CBM

Zastosowanie - wentylatory promieniowe, dwustronnie ssące z napędem bezpośrednim znajdują swoje zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, chłodzeniu szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn, jako nawiewn w procesach technologicznych, etc.

wydajność: - do 8500 [m3/h]
Wentylatory promieniowe CBP
Wentylatory promieniowe CBP

Zastosowanie - wentylatory promieniowe CBP, dwustronnie ssące, przeznaczone do napędu pasowego. Znajdują swoje zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, jak również wykorzystywane są do chłodzenia szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn ect.

wydajność: - do 22000 [m3/h]
Wentylatory promieniowe DEM
Wentylatory promieniowe DEM

Zastosowanie - wentylatory promieniowe typu DEM, dwustronnie ssące z napędem bezpośrednim znajdują swoje zastosowanie w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, jak również wykorzystywane są do chłodzenia szaf sterowniczych, modułów elektrycznych, elementów maszyn, etc.

Wentylatory promieniowe FCM
Wentylatory promieniowe FCM

Zastosowanie - wentylatory promieniowe średniociśnieniowe typu FCM o napędzie bezpośrednim stosowane są do przetłaczania czystego powietrza. Zapewniają wysoką wydajność przy ciśnieniach do 1kPa.

Wentylatory promieniowe GX/GB
Wentylatory promieniowe GX/GB

Zastosowanie - wentylatory promieniowe GX znajdują zastosowanie przy transporcie biogazu, natomiast wentylatory promieniowe GB do transportu gazu zimnego.

Wentylatory promieniowe HBB
Wentylatory promieniowe HBB

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe o napędzie bezpośrednim przeznaczone są do transportu czystego powietrza.

Wentylatory promieniowe HP
Wentylatory promieniowe HP

Zastosowanie - wysokociśnieniowe wentylatory promieniowe przeznaczone do napędu pasowego. Znajdują zastosowanie w układach tansportu pneumatycznego, do nadmuchu w układach suszenia, jak również wykorzystywane są w systemach nadmuchu powietrza w układach spalania itp.

wyświetl:
5102550
elementów
Wyszukiwarka
fraza
Szybki kontakt
kontakt
LEMAR
42 - 672 Wieszowa
ul. Bytomska 18
tel: 32 376-21-95
32 376-22-06
fax: 32 376-21-96
Promocje
Sklep Internetowy